KILKA SŁÓW O NAS…

HomePageNaszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb naszych Klientów i dostosowanie oferty do Państwa wymagań. Dlatego w procesie ciągłego rozwoju dzisiaj możemy Państwu zaoferować
ponad 20.000 produktów czołowych firm branży elektrotechnicznej i narzędziowej. Każdy z tych produktów zanim trafi do naszej oferty musi spełniać podstawowe kryterium, czyli jakość. Jakość dotyczy także naszej obsługi i wyraża się w profesjonalizmie oraz rzetelności.
Jakość jest tym co chcemy Państwu dostarczać.

W CZYM MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC?

Światło nazywane jest eliksirem życia. Ma ono wiele twarzy, oświetla nasze codzienne życie, stadiony, wielkie wydarzenia, nasze drogi… Aby to zapewnić potrzebne są odpowiednie komponenty. Od oprawek poprzez żarówki, konwencjonalne lub elektroniczne stateczniki, aż po transformatory. Wszystko to mogą Państwo zamówić w naszej firmie.

Aby dostarczyć światło potrzebne są także odpowiednie narzędzia. U nas znajdą Państwo różnego rodzaju kombinerki, obcinaki, praski, ściągacze izolacji, przeciągacze do kabli, śrubokręty, doskonałe wiertła, różnego rodzaju młotki i wiele innych. Wszystkie narzędzia posiadają odpowiednie atesty i łączą w sobie bezpieczeństwo oraz wysoką wydajność pracy.

Z naszą firmą będą mogli Państwo zapomnieć o plątaninie kabli, luźnych, postrzępionych końcówkach, prowizorycznych łączeniach kablowych. Zapewniamy szeroką gamę akcesoriów techniki łączenia kabli: opaski kablowe, wszelkiego typu końcówki kablowe we wszystkich typach, rozmiarach i kolorach, a także narzędzia do prawidłowego ich zastosowania.

TROCHĘ HISTORII?

Firma Arnold Houben powstała w 1948 r. w Niemczech. Założył ją w swoim garażu Arnold Houben. Początki w powojennej rzeczywistości były trudne, jednak przedsiębiorczość i wizja rozwoju pomogły firmie przetrwać. W 1949 r. rozpoczęła się współpraca z naszym do dzisiaj najważniejszym partnerem, firmą Vossloh. Jedenaście lat później rozwój firmy wymusił przeniesienie się do nowego magazynu, powstało także pierwsze logo i wprowadzone zostały nowe produkty. W 1967 r. do gamy produktów dołączyły profesjonalne narzędzia i technika kablowa. Houben rozwinął się jako specjalistyczna firma z szeroką gamą produktów elektrotechnicznych. W 1983 firmę przejął syn. Działalność firmy rozszerzyła się na cały RFN, rosła pozycja rynkowa marki Houben. Wraz z upadkiem muru berlińskiego w 1990 roku rynek poszerzył się o byłe NRD. W 1996 roku wysokie obroty i rozwój firmy znów wymusił przeniesienie się do nowego magazynu. W 1997 roku Arnold Houben GmbH stał się liderem rynku elektrotechniki w Niemczech. W 1998 zarząd firmy podjął decyzję o poszerzeniu rynku i wyjście poza granice Niemiec. Powstał Arnold Houben Polska Sp. z o.o., rozpoczęto współpracę z firmami w Danii, Austrii i krajach Beneluksu oraz Francji. Dzisiaj dalsze karty historii naszej firmy zapisujemy wspólnie z Państwem.

HistoryLogos

Cieszymy się widząc jak nasze produkty przyczyniają się do rozwoju Państwa firm.

Naszym obecnym i przyszłym Klientom życzymy wielu sukcesów

Signature

divider

Nasi partnerzy

CENTRUM KONTAKTOWE

ARNOLD  HOUBEN POLSKA Sp. z o.o.support-150x150

Umów się z naszym przedstawicielem, który dostosuje naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Tel: (32) 225-01-29 / 602 663-561

E-mail: arnold@houben.pl

Poniatowskiego 17, 41-407 Imielin, Polska

O Firmie